trivago

אנחנו צוות מגוון של למעלה מ -1,600 יזמים, מצוידים הן טק התשוקה לעזור למשתמשים שלנו למצוא את המלון האידיאלי שלהם, ב 55 אזורים גלובליים ו 33 שפות שונות.

הלומדים אנושיים
הסוד שמאחורי הצלחתו הלא טיפוסית של טריוואגו לא רק מיוחס למיקודנו ללמידת מכונה ולבינה מלאכותית, אלא גם לתרבות חברה המבוססת על למידה אנושית ואינטליגנציה רגשית. איזון זה ממשיך למשוך את הכשרונות הטובים ביותר מכל פינה בעולם.

"בהתחלה, לא היינו בטוחים לגמרי באיזה כיוון רצינו לנהוג במודל העסקי, אבל היינו בטוחים מאוד באיזו חברה אנחנו רוצים לרוץ".

– רולף שרמגנס
מנכ"ל ומייסד Trivago

הצוות שלנו של יזמים יצירתי ומבוסס לבוא יחד כדי לבנות מלון החיפוש כי הוא מהיר, אינטואיטיבי ולא משוחד, עם המשימה ארוכת השנים …

להיות מקור המידע הראשון והעצמאי של הנוסע למציאת המלון האידיאלי במחיר הטוב ביותר.

אנו מאפשרים לכל המפרסמים שלנו, ממלונאים עצמאיים לרשתות המלונות הגדולות ביותר, להרחיב את העסקים שלהם על ידי גישה לקהל הרחב שלנו, המונה 120 מיליון משתמשים חודשיים.

קרא עוד על הסיפור שלנו הסיפור שלנו

התרבות שלנו
התרבות שלנו
ב trivago, אנחנו לא רק לאמץ שינוי, אנחנו עושים שינוי. בסביבה טכנולוגית המתפתחת במהירות, אנו יודעים כי היתרון התחרותי שלנו הוא מהירות הלמידה שלנו. אנו מאמינים שחזון היזמות שלנו, המבנה הארגוני המודרני ושעות העבודה שנקבעו על-ידי עצמנו, שומרים על כישרונותינו, מוטיבציה, פרודוקטיביות ומצפים להגיע בכל בוקר.

קרא עוד על התרבות והערכים שלנו התרבות והערכים שלנו

החיפוש שלנו
החיפוש שלנו
כל אחד יכול לגשת חיפוש מהיר של trivago ואינטואיטיבי, השוואת מעל 1.8 מיליון בתי מלון 180 + סוכני נסיעות מקוונות ברחבי העולם. מידע על המלון שלנו, תמונות, דירוגים, ביקורות, מסננים ותכונות אחרות זמינים כולם כדי לעזור למשתמשים שלנו למצוא את המלון האידיאלי שלהם.

המלונאים והמפרסמים שלנו
בין אם אתה סוכנות נסיעות מקוונת, רשת מלונות או מלון עצמאי, trivago יש מגוון של כלי שיווק ושירותים כדי לעזור לעסק שלך ללמוד, לגדול ולהיות תחרותי בשוק המקוון שלנו. מ שיפור פרופיל המלון שלך להפניה תנועה איכותית לאתר ההזמנה שלך, יש לנו אותך מכוסה.

טק שלנו
הנתונים הם מרכזיים להצלחת העסק שלנו. AI הוא כל זעם בימים אלה, אבל פיתוח מערכות למידה מכונה כבר המיקוד שלנו במשך למעלה מעשור. אנו בודקים ומעדכנים באופן קבוע אלמנטים של הפלטפורמה שלנו, פרסום, משאבי אנוש, אתה שם את זה. השיפורים הנוספים שלנו לאורך זמן משתקפים בחוויית המשתמש שלנו. פיתוח התוכנה שלנו באופן פנימי הוא משהו שאנו עושים גם, להעצים לא רק את החיפוש שלנו, אלא גם את הניהול הפנימי שלנו, עם כלי ניתוח ומפרסמים. אנו מתמקדים בפיתוח חדשנות המשתנה במשחק כדי לשפר את עצמנו ואת התעשייה.

השיווק שלנו
מעל 50% של התנועה שלנו מגיע ממקורות ממותגים. אנו מאמינים כי בניית ותחזוקת המותג trivago יתרום להצלחה ארוכת טווח עם משתמשים נאמנים ומפרסמים. אנו משתמשים בכלים ובתהליכים שלנו כדי למדוד ולשפר את הביצועים שלנו מתחילתו ועד סופו, בין אם מדובר בבדיקה מקדימה של הוצאות קריאייטיב או אופטימיזציה.

מיקומים שלנו
מאז החלה trivago, המטה שלנו כבר בדיסלדורף, גרמניה. עם בניית הקמפוס החדש שלנו היטב underway, זה לא עומד להשתנות בכל עת בקרוב. יש לנו גם הקים מספר חממות מרחוק, כדי להגדילה גיוס שלנו ולתת לנו יותר יכולת למשוך את מיטב הכשרונות טק.

מַטֶה
דיסלדורף, גרמניה
דיסלדורף היא הצביעה בעקביות העליון 10 ערים לחיות ביותר בעולם והוא ידוע בתור בירת האמנות של מערב גרמניה, עם מעל 100 גלריות, 26 מוזיאונים וארכיטקטורה חדישה. העיר גם מתגאה טק גדל במהירות סצנה ההפעלה. אנחנו כרגע בבניית קמפוס חדש, כדי 3000 בית כישרונות ב משגשג של מדיה הארבור.

מרכז היזמות
פלמה דה מיורקה, ספרד
ממוקם עמוק בלב הים התיכון, המשרד PalmaTech שלנו הוא מושלם עבור אותם מפתחים של מזג שמש, שאוהבים לעבוד על שיזוף שלהם בזמן שהם עובדים על הקוד שלהם.

מרכז היזמות
Leipzig, גרמניה
המשרד לייפציג שלנו הוא רכזת טק שבו הצוות לעבוד על מוצרים ושירותים חדשניים עבור השותפים שלנו. ממוקם בעיר המהירה ביותר בגרמניה, זה הבחירה המושלמת עבור אלה שאינם יכולים לסטות רחוק מדי מברלין.

מרכז היזמות
אמסטרדם, הולנד
השכנים שלנו מגניב הדלת הבאה הם צוות חדשני, התמקדו לשבור את הגבולות הקיימים של מכונת למידה על סולם בלתי נראה בעבר, הן trivago ו לטעון אירופה.

קטגוריותblog

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *